На сторінці "Бібілотечна скарбниця" можна прочитати електронний варіант журналу "Бібліотечна планета" та знайти іншу корисну інформацію

четвер, 20 червня 2019 р.

Складання звітів за формами 6-НК, 80-а-рвк


Складання звітів за формами 6-НК, 80-а-рвк [Текст] : метод. пам’ятка / Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського; [підгот. Н. П. Маловік ; комп’ют. набір Н. П. Маловік ; верстка та редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2019. – 22 с. – 10х21,5. – 40 прим. : б.ц.
За часи проведення реформи місцевого самоврядування велика кількість бібліотек регіону перейшла у підпорядкування органів місцевого врядування ОТГ. Цей процес продовжується. Децентралізація мережі бібліотек привела до того, що працівники бібліотек ОТГ, не маючи достатнього досвіду, підключаються до процесу складання звітів. Пропонуємо декілька зауважень і порад, які будуть корисними при складанні звітів за формами звітності № 6-НК  «Звіт про діяльність державних, публічних  бібліотек, централізованих бібліотечних систем (ЦБС), що віднесені до сфери управління Міністерства культури і туризму України» і № 80-а-рвк «Зведена звітність державних, публічних та інших бібліотек».

Читати ТУТ

Немає коментарів:

Дописати коментар

Спасибо за интерес к нам!