На сторінці "Бібілотечна скарбниця" можна прочитати електронний варіант журналу "Бібліотечна планета" та знайти іншу корисну інформацію

середа, 20 вересня 2023 р.

Безбар’єність: досвід бібліотек Одещини

 Чергова, третя, зустріч у межах обласного онлайн-вебінару щодо без’барєності під назвою: «Безбар’єність: досвід бібліотек Одещини».

 

Основною метою зустрічі є, перш за все, створення умов для забезпечення рівних прав і можливостей для кожного громадянина нашої держави, вільного доступу до інформаційно-культурних послуг, залучення до участі у повсякденному житті громади. Особливо це актуально зараз під час воєнного стану.


«Ми прагнемо бути бібліотекою без бар’єрів»  головний меседж від комунальної установи «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади» (доповідь директорки Алли Уманець).«Безбар’єність – це про кожного з нас». Про роботу Тарутинської бібліотеки для дорослих – від директорки Галини Діденко.«Безбар’єрна громада» Миколаївської селищної публічної бібліотеки.Про роботу книгозбірень комунального закладу «Болградська централізована бібліотечна система».Теплицька бібліотека Болградського району представляє роботу публічних бібліотек територіальної громади.Про роботу з тимчасово вимушеними переселенцями не тільки на території своєї громади, а й за кордоном розповідь у відеоролику комунального закладу «Публічна бібліотека» Ренійської міської ради.Досвід Центральної міської бібліотеки імені Івана Рядченка (м. Чорноморськ).


 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Спасибо за интерес к нам!