На сторінці "Бібілотечна скарбниця" можна прочитати електронний варіант журналу "Бібліотечна планета" та знайти іншу корисну інформацію

понеділок, 19 січня 2015 р.

Краєзнавчі огляди-конкурси в бібліотеках Одеської області 2013-2014 рр.

2013 року управлінням культури Одеської обласної  державної адміністрації та обласною універсальною науковою бібліотекою ім. М.С. Грушевського було започатковано проведення обласного огляду-конкурсу "Спільна діяльність бібліотек, клубних закладів і краєзнавчих музеїв області як шлях патріотичного виховання".
Конкурс було спрямовано на досягнення головної мети – консолідації зусиль бібліотек, клубних закладів, краєзнавчих музеїв та інших закладів культури задля виховання в суспільстві поваги до народних традицій, звичаїв, фольклору, культури, "історії малої батьківщини", з чого і починається виховання патріотизму, духовності, культурного розвитку людини в загальнолюдському розумінні.


Не менш значною метою огляду-конкурсу краєзнавчої діяльності названих закладів культури було:
  • підвищення рівня краєзнавчої роботи до сучасних вимог;
  • привернення уваги територіальних органів влади, самоврядування та ЗМІ до проблем краєзнавства;
  • розвиток партнерства бібліотек, клубних закладів і музеїв у виконанні державних завдань патріотичного виховання.


Проведення конкурсу виявило нові тенденції підвищення рівня діяльності і розвитку постійного партнерства закладів культури регіону. Спільне планування і підготовка масових заходів, робота по популяризації еколого-краєзнавчих та історико-культурних особливостей рідного краю, надбань писемної культури та місцевої літератури, сприяли підвищенню  авторитета галузі серед населення та створенню позитивного іміджу.

Краєзнавчі огляди-конкурси в бібліотеках Одеської області 2013-2014 рр. : довідка за підсумками : аналіт. довідка / Упр. культури і туризму, національностей та релігій Одес. облдержадмін. ; Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського ; наук.-метод. від. ; [підгот. О. Л. Попова ; комп’ют. набір О. Л. Попова ; оформ. та редагув. О. М. Ласкевич ; відп. за вип. Т. М. Полянко]. – О., 2014. – 8 с. – 15×21. – 40 прим. : б.ц.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Спасибо за интерес к нам!