На сторінці "Бібілотечна скарбниця" можна прочитати електронний варіант журналу "Бібліотечна планета" та знайти іншу корисну інформацію

четвер, 8 січня 2015 р.

Про роботу бібліотек Одеської області, спрямовану на інформування та популяризацію літератури щодо протидії торгівлі людьми

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулась і Україна.
З метою протидії торгівлі людьми Україна послідовно вживає заходів щодо розширення законодавчої бази з питань захисту жертв і покарання работоргівців.
21 березня 2012 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову за №350 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року».

Бібліотеки Одеської області приймають активну участь в реалізації цієї програми як доступні довідково-інформаційні та просвітницькі центри, як дійові учасники процесу формування світогляду населення.

Представляємо аналітичну довідку "Про роботу бібліотек Одеської області, спрямовану на інформування та популяризацію літератури щодо протидії торгівлі людьми".Немає коментарів:

Дописати коментар

Спасибо за интерес к нам!