На сторінці "Бібілотечна скарбниця" можна прочитати електронний варіант журналу "Бібліотечна планета" та знайти іншу корисну інформацію

четвер, 14 квітня 2016 р.

Спільна просвітницька і популяризаторська діяльність бібліотек, клубних закладів і музеїв області, як шлях патріотичного виховання: підсумки проведення обласного огляду-конкурсу

На виконання наказу управління культури і туризму, національностей та релігій Одеської обласної державної адміністрації від 16.01.2015 р. № 6 щодо виняткового суспільно-політичного, історичного та культурного значення бібліотечного краєзнавства, діяльності музеїв, клубних закладів як невід'ємної частини патріотичного виховання, підведено підсумки обласного огляду-конкурсу. Переможці обласного огляду-конкурсу "Спільна просвітницька і популяризаторська діяльність бібліотек, клубних закладів і музеїв області, як шлях патріотичного виховання" в наступних номінаціях:

«Військово-патріотичне виховання, увічнення героїзму української зброї в історичній пам’яті народу»
  • 1-е місце: Бібліотека-філія і будинок культури с. Яковлівка Роздільнянського району.
  • 2-е місце: Бібліотека-філія для дітей, бібліотека-філія для дорослих, історико-краєзнавчий музей с. Долинське Ананьївського району.«Виховання національної ідентичності, ушанування мужності та героїзму створювачів і захисників української державності»
  • 1-е місце: Центральна районна бібліотека, районний центр культури та  дозвілля Котовського району.
  • 2-е місце: Центральна районна бібліотека, будинок культури, історико-краєзнавчий музей Саратського району.
  • 3-е місце: Бібліотека-філія с. Маринівка Біляївського району.«Виховання гордості за внесок громадян України в світову культуру, науку, спорт, літературу»
  • 1-е місце: Бібліотека-філія с. Жовтневе Болградського району.«Виховання любові до рідного краю, народних традицій, природи, фольклору»
  • 1-е місце: Районна дитяча бібліотека, районний будинок культури, історико-краєзнавчий музей Великомихайлівського району.
  • 2-е місце: Центральна районна бібліотека Біляївського району.
  • 3-е місце: Центральна районна бібліотека Ренійського району.


Наказ управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини № 74 від 29.03.2016 р. «Про підсумки проведення обласного огляду-конкурсу "Спільна просвітницька і популяризаторська діяльність бібліотек, клубних закладів і музеїв області, як шлях патріотичного виховання"»
Немає коментарів:

Дописати коментар

Спасибо за интерес к нам!