На сторінці "Бібілотечна скарбниця" можна прочитати електронний варіант журналу "Бібліотечна планета" та знайти іншу корисну інформацію

субота, 28 квітня 2018 р.

«Маленька територія – велике враження: Збережемо наше культурне надбання»

Одним із провідних завдань закладів культури в цілому та публічної бібліотеки зокрема є формування цілісної системи патріотичного виховання шляхом створення на своїй базі «майданчика» національно-патріотичного розвитку. Бібліотеки ОТГ активно вирішують це завдання шляхом консолідації зусиль з партнерами та громадою.

Формування стійкого інтересу до вивчення і розуміння національної історії та культури, увага до історичного минулого України починається з маленької громади.
27 квітня 2018 року у Коноплянській сільській об'єднаній територіальній громаді Іванівського району відбувся показовий масовий захід «Патріотизм – код нації та поклик власної душі» у рамках Року охорони культурної спадщини в Україні.
Свято відбувалось за підтримки управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації, Іванівської районної державної адміністрації і районної ради, а також безпосередньо керівництва Коноплянської ОТГ.

Зі словами привітання звернулись до присутніх голова ОТГ Волошин Олександр Антонович, директор Будинку культури Калашникова Лариса Вікторівна, бібліотекар бібліотеки-філії для дорослих Міщенко Ірина Юріївна.
У святковій програмі була презентована книжкова виставка «Маленька територія – велике враження» із фондів Одеської обласної наукової бібліотеки ім. Грушевського, представлені вироби народних майстрів територіальної громади: вишиті рушники, картини з бісеру, вироби з дерева, в'язані роботи крючком, спицями, картини (гуаш, акварель).
Крім того, гостей свята частували смачними варениками, запеченими поросям і качкою з яблуками, смачними пиріжками.
Родзинкою свята став святковий концерт під назвою «Наші таланти – гордість громади і держави», у якому взяли участь колективи сіл Конопляне, Калинівка, Михайлопіль. Лунали вірші і гуморески, українські пісні, були представлені гарні хореографічні номери. Захват визвав колектив учнів 3-го класу Коноплянської загальноосвітньої школи під назвою «Фіксики». За підтримки Одеського обласного центру української культури прикрасою свята стали студенти Одеського училища мистецтв і культури ім. К.Ф. Данькевича, яких переповнена зала зустрічала бурхливими оплесками.


Хліб-сіль гостям

Майбутнє УкраїниСеред гостей Коноплянської ОТГ - фахівці Одеської ОУНБ ім. М. Грушевського

Заклади культури – осередки збереження матеріальних та духовних цінностей, створених людством протягом його історії. Основним завданням громади є їх збереження задля майбутніх поколінь та процвітання нашої країни.
Всі фото ТУТ

Немає коментарів:

Дописати коментар

Спасибо за интерес к нам!